MIKOŁAJ 2011

 

 

 W niedzielę, 4 grudnia, gęsto było w naszym Parku od dzieci i dorosłych. Co tam deszcz, co tam grad. Mikołaj, Wróżki i Kolorowy Elf sprawiły, że witające przybyłych słońce zastąpiły dość prędko ogniskiem, domkiem z goframi oraz nieprzebraną ilością konkursów i nagród. Silni i dzielni policjanci oraz strażacy uświetniali zabawę prezentacją swoich pojazdów, konnego patrolu, psów służbowych, oraz dyskretną pomocą, tam gdzie było trzeba wesprzeć zapracowanego Mikołaja. A gdy zapadł zmierzch przybył Ognisty Mikołaj wyczarowując w ciemnościach magiczne ognie.

    W konkursie piosenkarskim popisy były wspaniałe, a pierwsze miejsce wyśpiewała Sandra. Hula hop kręciły dziewczęta i chłopcy, zręcznie i z wdziękiem. Kolorowy Elf wymyślał coraz to nowe zagadki i konkursy, Wróżki nie skąpiły nagród, Mikołaj smakołyków, kolejka po gofry wiła się i wiła, a nad ogniskiem całe rodziny piekły kiełbaski (grzejąc się przy okazji).

    W przygotowaniu tej niezwykłej imprezy pomogli Radzie Osiedla Arkońskie-Niemierzyn liczni Dobrodzieje, w tym hojne jak zwykle Spółdzielnie Mieszkaniowe „Wspólny Dom” i „Śródmieście” oraz Supermarket Intermarche, a także hurtownia BabyMarket i indywidualni Darczyńcy!

    Oczywiście do budżetu Rady Osiedla Arkońskie -Niemierzyn szczodrą kwotę dołożyła, życzliwa integracji społecznej, Komisja Inicjatyw Rady Miasta Szczecin!

   Niezawodna jak zwykle była Policja i Strażacy!

Dzięki wszystkim szlachetnym sprzymierzeńcom i tym razem impreza udała się nadzwyczaj!!!